Úvodník do sezóny 2023/24 – oběžník číslo 1

0
906

Mé drahé členky, členové, realizační teame, potencionální noví členové

vítám vás všechny do naší další sezony, pro některé to bude první, druhá, pro některé z nejstarších (služebně) dokonce už šestnáctá. Ano, takovou dlouhou historii, už naše lyžařská rodina v podobě všesportovního teamu z Bedřichova se zaměřením hlavně na běžky, má. Níže si můžete přečíst o novinkách a nejbližších pokynech, které se vás týkají, ale také krátké zhodnocení loňské sezony. Dle valné hromady zástupců z řad členů byla opět schválena vize našeho týmu na další rok. Budeme se snažit zachovat závodní sekci týmu, kterou se budeme snažit podporovat v jejím úsilí a snaze podávat co nejlepší výkony, ale ne na úkor vás všech ostatních. Opět rozjedou společné tréninky během celého roku a zajištění servisu lyží na závodech v ČR a vybraných závodech ve světě. Také se těšíme, že opět proběhne na podzim celo-týmové setkání. Díky za přečtení a vaše reakce, skol Mára

1) Prodloužení členství + noví členové + hledáme ambasadory v krajských oblastech

Prosíme všechny stávající členy, aby nám dali neprodleně vědět (nejpozději do konce června), zda chtějí nadále v zájemné spolupráci pokračovat a zůstat tak součástí eD system Silvini teamu (EDS). Prodloužení členství stačí oznámit e-mailem info@edsilvini.com a zároveň zaslat souhlas s publikováním vaší fotky a vašeho jména v týmových materiálech (web, fcb, instagram, leták, prezentace) – týká se GDPR. Zároveň prosíme do konce června zaslat na týmový účet příslušnou částku klubového poplatku. Pokud má někdo problém s platbou, tak není problém platbu oddálit či rozložit na splátky během celého roku.

  1. základní člen – 3.000 Kč – standardní členství, které obsahuje novou kombinézu, slevu na všechny akce pořádané týmem, možnost využívání všech výhod členů týmu
  2. aktivní člen – 2.000 Kč (sleva 1.000 Kč) – to samé, co základní člen, ale podmínkou je, že se bude člen nebo někdo z jeho rodinných příslušníků podílet na pořádání některé z našich závodů, nebo na jednom ze závodů sezony pomůže s občerstvením nebo servisem (nebo někoho zajistí místo sebe) nebo se jinak zapojí do chodu a fungování týmu
  3. rodinný člen – 4.000 Kč (sleva 2.200 Kč) – jedná se o aktivní členství celé rodiny (2 a více lidí), jejíž děti jsou bez dalších poplatků začleněni do týmu a smějí využívat společné akce a všechny výhody základních členů týmu
  4. dětský člen – 100 Kč – děti do 15 let věku
  5. pasivní člen – 100 Kč – jedná se člena, který chce nadále působit v týmu, ale je např. na mateřské dovolené, na rok v zahraničí apod., přičemž nemůže plnit všechny podmínky ani využívat výhody základního člena týmu, jen nechce opustit naše řady a má v plánu se v budoucnu vrátit do aktivní složky, nemůže čerpat slevy na akce a zboží
  6. ambasador – 1.000 Kč – aktivní člen se všemi výhodami, který se aktivně zapojuje do fungování týmu, pořádá závody, akce, vede tréninky, organizuje soustředění a má na starost zejména svůj kraj, kde bydlí (není vyloučeno mít více takových ambasadorů v jednom kraji), přivádí nové členy do týmu a pomáhá s jejich zařazením – čerpá další výhody – chceš-li se stát ambasadorem, kontaktuj nás!!!

V případě problémů s platbou nám napište, můžeme řešit odkladem či splátkovým kalendářem. To samé platí pro nové členy a případné zájemce. Stačí nám poslat info na info@edsilvini.com a my vám zašleme informace a údaje pro platbu členského příspěvku. Zároveň nám, prosím, pošlete informace do medailonku na stránkách (nové či pokud chcete nějak aktualizovat). Prosíme také o informaci, pokud chcete členství ukončit nebo přerušit (např. z důvodu mateřství, pobytu v zahraničí, atd.). Všechny medailonky budeme aktualizovat.

2) Vzor plateb

Pokud budete cokoli platit na teamový účet 7508046001/5500, například členské poplatky, zálohy na jednotlivé akce, objednané zboží, závody atd., tak musí být ve zprávě pro příjemce uvedeno vždy vaše celé jméno a název akce za kterou platíte. Pokud tak neučiníte, tak bude vaše platba vrácena zpět a budete ji muset posílat znovu. Vzor: částka 4.900 Kč, Jan Parma, soustředění Mísečky.

3) Slevové akce

Speciální akce od našich partnerů na nákup různých věcí, jako jsou lyže, vosky apod. vám budou i nadále zasílány rovnou na email. Týká se oblečení Silvini 40% (nutné požádat vedení týmu o slevový kód platný 1 rok, který lze uplatnit na e-shopu Silvini.cz nebo v prodejně Skiservis Mára nebo Tomsport), materiálu Swix, Madshus, Haakon, SkiGo, Rode, brýle Bliz atd. se slevou 30%, materiál Fischer se slevou 20%. Pitný režim a sportovní výživu řešíme přes Sponser, kde máme slevu 15% – objednávejte zde: Sponser a do poznámky uveďte SMT 15%. Ve Skiservisu Mára a v Tom Sportu máte stále automaticky slevu 10% na vše.

4) Kalendář akcí a přihlašovaní na tyto akce

V kalendáři akcí najdete nabídku soustředění, sportovních kempů, kurzů lyžování, výjezdů na závody atd., akce jsou řazené chronologicky od června až po duben příštího roku. Dnem 1.6.2023 se otevře přihlašování, které je až do 30.6.2020 otevřeno pouze pro členy teamu. Připomínám, že jednotlivé akce mají svá omezení v počtu účastníků a tak bude brán zřetel na pořadí, ve kterém jste se přihlásili. Po přihlášení (na email info@silvinimadshusteam.com), budete vyzváni k uhrazení zálohy (na většinu akcí ve výši 5.000 – 10.000,- Kč), pokud záloha nebude řádně uhrazena, bude vaše rezervace považována za neplatnou. Upozorňujeme předem, že pokud zrušíte vaší účast na akci po odeslání doplatku (dle datumu akce, zhruba 1-5 měsíců před akcí), je už pouze na vás, zda si seženete za sebe náhradu nebo ne, my již máme 80-90% výdajů uhrazených a nejsme schopni vám peníze vracet. Termíny a jednotlivé akce se mohou během roku měnit a mohou být doplňovány.

5) Messenger – skupinová konverzace

Vnitřní týmová diskuze (domlouvání na tréninky, dopravu na závody, soustředění, nabídky a jiné akce) probíhá v uzavřené skupině (jen aktivní členové) přes program messenger (ke stažení pro mobily, tablety i pc) bez nutnosti registrace na facebooku. Skupina se jmenuje eD system Silvini team a můžu vás do ní přidat, pokud si zašlete žádost o přidání na messenger Marek Pazderský 777101981. V nastavení se dá upravit hlasitost upozornění pro tuto skupinu (ztlumit nebo vypnout upozornění). Prosíme o nezneužívání v podobě psaní vlastních pocitů a projevů, mělo by fungovat zejména pro domluvu či důležité informace. Pokud se chcete chlubit, tak na svém profilu a neotravujte tím prosím ostatní, stejně tak to prosím nelajkujte (nedávejte palec). 

6) Seriál závodů na kolečkových lyžích

Stejně jako loni, i letos zaštiťujemem seriál 6 závodů na kolečkových lyžích po celé ČR s názvem EDS Skiroll Classics, který vyvrcholí 7.10.2023 na Lipně závodem na 55 km (21 a 12 km), který se nám podařilo zařadit do Challengeru Ski Classics. Tento závod přímo pořádáme, stejně tak jako novinku v Osečné, kde je závod na 37 km (12 km). Doufáme, že se na většině akcí s vámi potkáme a že se aktivně zapojíte do závodění a v případě, že nebudete závodit, tak nám pomůžete s organizací. Díky!

7) Prodej závodních lyží z race teamu Visma Ski Classics

Jako každý rok vyprodáváme velkou škálu lyží z race teamu ze závodů Visma Ski Classics. Do konce června to je rezervováno pro členy týmu, pak to nabídneme k běžnému prodeji. Cena pro team je 6.990 Kč, pro veřejnost 8.990 Kč včetně vázání!!! Lyže jsou proparafínované a proprášené. Zájemci nechť se ozvou s tím, co chtějí na m.pazdera@centrum.cz s požadavky (klasika, 80 kg, 181 cm, prašanky na přemrzlý sníh).

8) krátký dotazník o budoucnosti týmu

Časy se mění, doba je rychlá, pozornost chatrná…a je třeba na to zkusit „nově a lépe reagovat“. Budeme rádi, když si najdete chvilku a vyplníte nám krátký dotazník o minulosti, přítomnosti, budoucnosti, přáních i nápadech. Díky. Dotazník: https://forms.gle/r7Q2ED8vpHr2hcjEA